"BUDETE OTROCI VE VLASTNÍ ZEMI"

prohlásil Miroslav Štěpán v listopadu 1989 k dělníkům v ČKD v Praze. Tehdy ho dělníci vypískali, protože uvěřili vlastizrádcům, lhářům a nastrčeným loutkám. Jeho slova se však naplnila.

Kde je dnes ČKD a tisíce dalších fabrik co byly záměrně zlikvidovány? Jak skončili ti, co ho vypískali? Jako nezaměstnaní? Jako bezdomovci? Jako živořící důchodci? Ano, jsme otroci ve vlastní zemi, jen si to nekteří nechtějí přiznat.

Kde je dnes Československo, co nemělo žádné dluhy? Kde je dnes vyspělý průmysl, zemědělství, zdravotnictví, školství, bydlení, práce a důstojný život pro každého, .....? Máme rozkradenou, zdevastovanou, vytunelovanou a totálně zadluženou kolonii Česko. Dluhy nezaplatí ani 10 dalších generací. Máme milion exekucí ročně, 600 tisíc registrovaných nezaměstnaných, další statisíce neregistrovaných nezaměstnaných, 500 tisíc předčasných důchodců, 100 tisíc patologických hráčů na automatech, 4 miliony lidí žijících v chudobě, máme každý den 5 sebevražd ze zoufalství, neboť lidé už dávno pochopili, že dobře už bylo. Máme tak "kvalitní" život, že jsme první na světě ve spotřebě antidepresiv a prášků na spaní. Devastace společnosti pokračuje vysokým tempem.  Teď už zbývá našim otrokářům a vlastizrádcům dílo zkázy dokončit tím, že sem pozvali imigranty. Ti mají za úkol zničit Českou republiku, český národ i celou Evropu, přesně podle plánu. Vlastizrádci, zloději a tuneláři potřebují zamést stopy po zvěrstvech co tady za posledních 26 let napáchali, neboť ani za 100 let to nikdo nedá do pořádku. Proto pomocí imigrantů zlikvidují kolonii Česko  i celý český národ.

Podle nezávislých odborníků, byl rozkradením, devastací, tunelováním a nezákoným vyvedením majetku do zahraničí, každý občan  ČR okraden o minimálně 100 milionů korun. Přece nebudou polistopadoví  zloději vracet rozkradený státní majetek, to raději zlikvidují zdevastovanou kolonii Česko i český národ.

Už víc jak 26 let posloucháme lži o demokracii a svobodě. Ani jednoho jsme se nedočkali. Jen se po volbách vymění loutky, ale zlodějská totalita pokračuje dál.

V Ústavě České republiky jeden z klíčových zákonů říká: "Veškerá státní moc patří lidu této země".  Toto nikdy neplatilo, není dodržováno, ale v této zlodějské totalitě se to nesmí říkat. Někdo si snad myslí, že "lid co má veškerou státní moc" by takovým způsobem likvidoval sám sebe a stát ve kterém žije?

Jedinou pozitivní věc proti období před estebáckým pučem v roce 1989 jsem po dlouhém hledání přeci jen našel. Už nestojíme fronty na banány.

Zdeněk Klímek                               

19.2.2016

 

 

Likvidace Československa a Sovětského svazu proběhla podle plánu z roku 1945

Image

 

 

 

 

 

 

 


Kam jsme se za 25 let dostali ?

 

Za likvidaci Československa a České republiky se tady povinně tleská Havlovi, Klausovi, Dlouhému atd. I tak se dají vymýt mozky v Česku.

Co tak začít respektovat demokratickou volbu většiny občanů, to se  nehodí.

Kde byli tito „demokraté“, když nám Havel lhal ve všem, co sliboval? Už jste zapomněli? „…budou vás strašit nezaměstnaností, nevěřte jim…“ atd. Také slíbil, že to teda vezme, ale jen do svobodných voleb. Potom aby mohl být znovu zvolen, tak se muselo rozdělit Československo, protože Slováci by ho už nikdy nezvolili. To mu dali jasně najevo při návštěvě Bratislavy, kde ho vypískali. Ono se není co divit, když si připomeneme pár „úžasných“ počinů, které Havel udělal.

Při novoročním projevu v roce 1990 udělil amnestii 22 tisícům vězňů, zlodějům, vrahům, podvodníkům. Havel je zodpovědný za všechny zločiny, které tito propuštění zločinci následně spáchali. Amnestií Havel vyslal jasný vzkaz do společnosti a zahájil devastaci Československa.

Další jeho počin bylo jeho rozhodnutí, že už nebudeme vyrábět zbraně. Zlikvidoval tak ze dne na den 70% strojírenského průmyslu v Československu. Statisíce lidí přišli o práci a stát o stovky miliard dolarů. Ti, kteří mu to poradili, převzali výrobu zbraní i obchodní trhy. Spadl jim do klína díky Havlovi zisk v řádu stovek miliard dolarů. Odborníci odhadují, že tímto vlastizrádným jednáním Havel poškodil Československo tak, že nás vrátil asi o 100 let zpět. Jak je vidět dnes, tak mají pravdu. Slovensko na Havla doplatilo ještě výrazněji. Stačí vzpomenout ZŤS Dubnica, ZŤS Martin, kde pracovali desetitisíce lidí a ze dne na den byli bez práce a bez perspektivy důstojného života. Havlovi za tuto likvidaci slíbili Nobelovu cenu, kterou nedostal.

Další Havlův počin bylo pozvání dalajlámy. Čína v reakci na to zrušila objednávku za miliardy na nákladní vozy Tatra a nejen to.

Havel má velkou zásluhu na devastaci Československa a České republiky. Kdyby stát měl odškodnit občany za výše uvedené působení Havla, musel by vyplatit každému občanovi minimálně 10 milionů korun. To se týká i všech občanů Slovenska. K tomu se asi „pražská kavárna“ hlásit nebude.

Havlovi nelze zapomenout schvalování bombardování Jugoslávie. Po bombardování škol, nemocnic a dalších,  umírali civilisté včetně žen a dětí. To je Havlovo budování míru? Ano, bylo to „humanitární bombardování“ jak nám tvrdil.

S odstupem času většina lidí Havla prohlédla. Ukazuje to nedávné referendum v Prostějově, ve kterém 93% občanů hlasovalo proti přejmenování Žerotínova náměstí na Havlovo. Podobně by to dopadlo i s letištěm Praha-Ruzyně, pokud by k nějakému hlasování došlo. Proto vláda použila totalitní metodu a prostě tak rozhodla proti vůli většiny občanů. Dnešní vládci se nejvíc bojí skutečné demokracie, i když jí mají plná ústa.

Působení Havla se dá shrnout výstižným přirovnáním. „V roce 1989 měli všichni občané Československa dort a Havel ten dort drtivé většině, za všeobecného nadšení, vyměnil za ho…“

Z vyspělého Československa jsme se stali podřadnou kolonií, kde už je dokradeno. Ano, už tady není téměř co ukrást, už jen okrádat občany o to málo co jim ještě zbylo.

Na otázku z nadpisu je jednoduchá odpověď. Do ...

 

 

Zdeněk Klímek                                                                                                     7.8.2015

 


 

KAM KRÁČÍŠ ČESKO ?

Od listopadového puče v roce 1989 bylo zlikvidováno Československo, rozkraden a zlikvidován veškerý průmysl. Zemědělství, díky kterému jsme byli potravinově naprosto soběstační, se zlikvidovalo taky. Stejně dopadlo zdravotnictví, školství, atd.

Občanům se tady 25 let lže a vymývá mozek. Proč říkat pravdu a dělat vše ve prospěch občanů, když stačí před volbami důkladně vymýt mozky svojí lživou propagandou a zase můžou politici pokračovat v likvidaci Česka a českého národa.

Pro Evropskou unii jsme jen podřadnou kolonií, zásobárnou otroků, místem kam mohou vyvážet „potraviny“, které by si ve vlastní zemi nedovolili prodávat. Západní výrobci vyrábějí zboží pro kolonii Česko a pod stejným označením pro svou zemi, ale v úplně jiné kvalitě.

Naši vládci mají plná ústa demokracie a lidských práv. Ani jednoho jsme se za 25 let nedočkali. Je snad demokratické přijímat zákony, se kterými 90% občanů nesouhlasí?

Co se týká lidských práv, zeptejte se nezaměstnaných, kterým je 50 let a více, jak poníženě žebrají o práci a stejně je nikde kvůli věku nevezmou. To je hrubé porušování lidských práv, to je diskriminace. Všichni o tom vědí, ale mluvit se o tom nesmí, natož aby se to řešilo a postihovalo.

Perspektiva života v Česku je hrozivá. Problémy budou gradovat a jediné řešení je skutečná demokracie.

V Ústavě České republiky je uvedeno :  „veškerá státní moc patří lidu této země“. Toto je trvale porušováno. Je nejvyšší čas začít naplňovat a dodržovat ústavu.

Je potřeba se podívat do světa a vzít si příklad ze zemí, které jdou mílovými kroky kupředu. Čínská lidová republika dosahuje úžasných výsledků, o kterých si můžeme nechat jen zdát. V Číně byla vybudována hospodářská velmoc. Platy se zde za posledních 10 let zdvojnásobily i ztrojnásobily. Stejné zvýšení platů se očekává v příštích letech. Čínská lidová republika zdvojnásobí HDP do roku 2020 ve srovnání s rokem 2010. To pro nás musí být příkladem.

Československo bylo strojírenská světová velmoc. Po 25 letech rozkrádání, tunelování a devastace jsme na úrovni rozvojové země někde v Africe.

Uráží mě, když předseda vlády Sobotka při své návštěvě Jižní Koreje láká investory na to, že v Česku lidé (otroci) pracují za jednu třetinu mzdy jak v Koreji. To je ubohost a vizitka vaši neschopnosti jak to tady 25 let vedete. Pane premiére, neurážejte občany, nejsme vaši otroci, abyste nás takhle nabízel. Kam nás vedete už většina občanů pochopila. My to víme už dávno a uděláme vše pro to, abychom to změnili.

 

 

Zdeněk Klímek                                                                                                   26.7.2015

 


NOČNÍ VLCI - vítáme vás

Je smutné, když si uvědomíme, co dělá oficiální propaganda proti průjezdu ruských motorkářů jen proto, že se jim to nehodí do jejich plánů lživě překrucovat historii.

Spanilá jízda Nočních vlků se koná u příležitosti 70. výročí osvobození Československa Rudou armádou  a konce II. Světové války. Jsou to potomci těch, kteří neváhali položit své životy za naši svobodu.

Plán německých fašistů vyhladit český národ jako podřadnou rasu známe a nebýt hrdinství vojáků Rudé armády, tak se jim to podařilo.

150 000 padlých vojáků Rudé armády na území Československa si zaslouží naši úctu a vděk ještě na mnoho příštích generací. Na tom nezmění nic ani placení váleční štváči co slovně napadají Rusko a prezidenta Vladimíra Putina.

Prezident Vladimír Putin je zárukou světového míru, važme si toho. Nepřipusťme, aby se opakovaly hrůzy II. Světové války.

Noční vlci pojedou spanilou jízdu na počest hrdinů Rudé armády a na počest ukončení nejstrašnější války v dějinách. Přivítejme naše slovanské bratry a poděkujme jim za hrdinství jejich předků.

Zdeněk Klímek                                                                                     1.5.2015